Cannondale Lefty

Jeśli chciałbyś bezpłatnie dostać upgrade sprężyny powietrznej Solo Air, na najnowszy system nazywany 2Spring, podeślij do nas swój widelec. Zapłacisz tylko za usługę, najnowszy 2Spring dostaniesz za darmo!

Akcja polega na wymianie sprężyny powietrznej Solo Air na nowy system nazwany 2Spring. Nowy, całkowicie przeprojektowany element nie tylko finalnie eliminuje problemy mogące wystąpić przy poprzednich konstrukcjach (pękające podkładki sprężynowe), ale także wyraźnie poprawia czułość i kulturę pracy widelca przy zwiększonej trwałości. System 2Spring jest dostępny w nowych widelcach oraz jako zestaw do przebudowy starszych.

Przebudowa widelca z zastosowaniem nowego elementu możliwa jest w przypadku Lefty Hybrid (1.0), Lefty 2.0, SuperMax i Olaf z lat 2014 do 2016, oraz niektórych widelców rocznika 2017. Nowy system zastępuje całkowicie stosowaną dotychczas opracowaną przez Cannondale wersję systemu Solo Air.

W żadnym wypadku nie chodzi o wezwanie serwisowe dotyczące bezpieczeństwa, ale o dobrowolną przebudowę widelca, którą możesz zrobić w naszym serwisie.

Aby dodać wisienkę do tego tortu, dodamy, ze Twój widelec będzie zalany pompą próżniową, a więc w oleju nie znajdziesz nawet najmniejszego bąbelka powietrza, dzięki czemu Twój amortyzator w całym zakresie skoku, oraz podczas najdłuższej nawet pracy, będzie zachowywał się bez zmian w jakości tłumienia.

Akcja obejmująca bezpłatne zestawy trwa do końca 2017 roku.

Instagram DNA suspension