CZĘŚCI DO AMORTYZATORÓW ROWEROWYCH

Czyli profesjonalne akcesoria, które umożliwią tuning niemal każdego amortyzatora

Vorsprung Tractive Valve Tuning System
Rockshox Monarch Plus RC3

Vorsprung Fractive Fork Tuning System
Fox Fit4 Dampers

Vorsprung Luftkappe
Rockshox Pike, Lyrik & Yari

Vorsprung Luftkappe
Fox Float 34 & 36

Vorsprung Corset
Fox Float Series Air Shocks

Vorsprung Air Volume Spacers
Fox Float Series Air Shocks

Masz wrażenie, ze Twój amortyzator mógłby działać lepiej? Prawdopodobnie masz racje.
Oszczędności producentów, sprawiają, że amortyzator jest kompromisem, pomiędzy procesami produkcji, materiałami, a także ceną. Tak, to właśnie księgowi często  sprawiają, że Twój amortyzator jest gorszy, niż mógłby być, bo jeśli obkrojenie danej części amortyzatora może przynieść oszczędności np. w wysokości 1$/szt, a to sprawia, ze przy kilkuset tysiącach sztuk, zostaje w firmie kilkaset tysięcy $!
Dlatego w sprzedaży posiadamy akcesoria, które z dobrego amortyzatora, potrafią zrobić bardzo dobry!

Relatywnie niewielkim kosztem, wymieniając zupełnie niewielkie elementy, można wykonać tuning swojego zawieszenia. Cześć elementów nadaje się nawet do samodzielnego montażu!
Działamy jako importer Vorsprung Suspension na Polskę, należąc tym samym do międzynarodowej sieci Elite Partner Tuning Centres, dzięki czemu, możesz u nas zamontować części z oferty Vorsprung, które wymagają odpowiedniej wiedzy, oprogramowania i narzędzi, jak np system Tractive do amortyzatora Rockshox Monarch Plus RC3.

Produkty Vorsprung Suspension sa w 100% “Made in Canada” i pochodzą dokładnie z Whistler, najbardziej kultowego dla rowerzystów miejsca w tym kraju, a może i na świecie.